استخر برج مهندسین ارومیه

  • آذربایجان غربی- شهر ارومیه- خیابان شهید بهشتی- نرسیده به پل یوقون- خیابان فدک
  • ۰۴۴-۳۳۴۷۰۰۹۵

خدمات مجموعه

رزرو بلیت برای این مجموعه در حال حاضر غیرفعال می باشد
بدون نیاز به چاپ بلیت
قابلیت کنسل کردن بلیت
بهره‌مندی از تخفیف‌های ویژه
صرفه جویی در زمان و دسترسی آسان

توضیحات

سانس های استخر برج مهندسین ارومیه:

سانس بانوان برج مهندسین ارومیه: شنبه، یکشنبه، سه شنبه و جمعه از ساعت 10 الی 13، دوشنبه و چهارشنبه از ساعت 14 الی 18

سانس آقایان برج مهندسین ارومیه: شنبه از ساعت 18 الی 22، یکشنبه و پنجشنبه از ساعت 15 الی 22، سه شنبه و جمعه از ساعت 15 الی 21، چهارشنبه از ساعت 18 الی 23

اولین دیدگاه را ثبت کنید.

متاسفانه مشکلی در دریافت نظرات بوجود آمده است. لطفا دوباره تلاش نمایید.

برای ثبت دیدگاه باید ثبت نام نمایید، و یا از طریق لینک ورود وارد حساب کاربری خود شوید.

اگر به دنبال یک شنای روزانه و با آرامش هستید پیشنهاد پول تیکت برای رفتن به استخر برج مهندسین آذربایجان غربی را از دست ندهید زیرا علاوه بر یک شنای دلچسب از بروز ترین امکانات و همچنین بدون دغدغه جای پارک فقط به روز شاد و دلنشین خود فکر کنید.

شنا در وضعیت درازکش به بازگشت خون وریدی به سمت قلب کمک کرده و جریان گردش خون را آسان می سازد پس با شنا در استخر بی نظیر برج مهندسین ارومیه علاوه بر تفریح، با این ورزش باعث نرم و انعطاف پذیری مفاصل و رباط های بدنتان شده اید. آقایان و بانوان علاقمندان به شنا می توانند بامطالعه سانسهای ذکر شده در طول هفته از تفریحات سالم و نشاط بخش استخر استفاده نمایید.

اگر تا به حال وقتی را برای یادگیری ورزش شنا نگذاشتید در استخر سرپوشیده برج مهندسین ارومیه با مربیان مجرب این امکان برای شما فراهم شده است.

با مراجعه به سایت پول تیکت از زمان سانس ها بهره مند گردید و خوشبختانه در پول تیکت قابلیت رزرو استخرهای ارومیه نیز فراهم است و با وجود سیستم رزرواسیون بلیط پول تیکت، شما می توانید بلیط تخفیف دار ارومیه را برای هر تاریخ و سانسی که می خواهید تهیه کرده و پس از مراجعه به آن استخر، تنها با نشان دادن کدی که پس از خرید از پول تیکت برای شما پیامک می شود به مسئولین استخر، به راحتی و بدون ایستادن در صف و هرگونه معطلی پذیریش شوید. 

آدرس استخر برج مهندسین ارومیه : خیابان شهید بهشتی- نرسیده به پل یوقون- خیابان فدک

پس اگر به دنبال برگ تخفیف استخر برج مهندسین ارومیه، تخفیف های ویژه استخر برج مهندسین ارومیه، کارت تخفیف استخر برج مهندسین ارومیه، بلیط زنانه استخر برج مهندسین ارومیه، آدرس استخر برج مهندسین ارومیه، بلیط کودکان استخر برج مهندسین ارومیه، بلیط آقایان استخر برج مهندسین ارومیه، عکس استخر برج مهندسین ارومیه، ویدیوی استخر برج مهندسین ارومیه، قیمت بلیط استخر برج مهندسین ارومیه، تخفیف بلیط استخر برج مهندسین ارومیه هستید و می خواهید میهمان بهترین استخر در شهر ارومیه باشید، به جای درستی آمده اید در وب سایت پول تیکت همه چیز برای یک خرید ساده، به صرفه، امن و مطمئن فراهم است.

    استخر برج مهندسین ارومیه کجاست؟

    ارومیه - خیابان شهید بهشتی- نرسیده به پل یوقون- خیابان فدک


    شماره تلفن استخر برج مهندسین ارومیه چند است؟

    044-33470095