استخر داراب ساری

مازندران، شهر ساری، كيلومتر ۲ جاده جويبار

نوع پذیرش مورد استفاده آقایان و بانوان
رزرو بلیت این مجموعه در حال حاضر غیرفعال است
بدون نیاز به پرینت بلیت بدون نیاز به چاپ بلیت
قابلیت کنسل کردن بلیت قابلیت کنسلی آنلاین بلیت
تخفیف‌های شگفت انگیز تخفیف‌های ویژه ارزان‌تر از گیشه
تخفیف‌های شگفت انگیز پشتیبانی ۲۴ ساعته

استخر داراب ساری یکی از مجموعه‌های باکیفیت در شهر ساری می‌باشد که از نظر دسترسی پذیری بسیار خوش مسیر محسوب شده و شهروندان شهر ساری می‌توانند به آسانی به استخر مربوطه بروند. دسترسی پذیری راحت یکی از امکاناتی است که یک استخر باید توجه ویژه‌ای به آن بکند و مدیریت محترم مجموعه داراب توانسته با درک درستی از این موضوع موقعیت مکانی مناسبی برای راه‌اندازی استخر انتخاب کند. در این صورت همشهریانی که در شهر ساری مستقر هستند می‌توانند به آسانی به استخر ساری بروند و نگران موضوع دیگری در این باره نباشند. سایت پول تیکت با درک این موضوع بلیط استخر ساری را در وبسایت خودش موجود کرده تا بتواند به خوبی نیازهای شما شهروندان ساری را تامین کند.

شاید استخر داراب ساری نتواند مانند بقیه مجموعه‌های آبی امکانات مختلفی در اختیار شما بگذارد، اما همین امکاناتی که در اختیار دارد را باکیفیت‌ترین حالت ممکن برای شما ارائه کرده است تا از این نظر خیال شما آسوده باشد. به عنوان مثال برای رفتن به مجموعه آبی داراب دیگر لازم نیست نگران این موضوع باشید که جای پارک برای ماشین خود پیدا کنید، و هر لحظه نگران به سرقت رفتن خود ماشین یا وسایل داخلش باشید. زیرا برای ماشین شما مکان مناسبی تعبیه شده، همچنین حراست و نگهبانی از آن به صورت کامل اجرا می‌شود تا از این نظر دغدغه و مشکلی نداشته باشید. آب مجموعه از تمیزی ایده‌آلی بهره‌مند است که هر مراجعه کننده‌ای را به وجود می‌آورد. به عنوان مثال برای اینکه بتوانند آب زلال و شفاف را برای شما به ارمغان آورند، از مواد درجه یک بازار استفاده کرده‌اند تا بتوانند این موضوع را به خوبی پیاده‌سازی کنند. خرید بلیط استخر ساری اگر در دستور کار شما قرار دارد، لازم نیست نگران تمیزی آن باشید، زیرا هر شب به صورت مرتب کلر زنی آن انجام شده و توسط مواد مرغوبی انجام می‌شود. در این راستا باید بدانید که PH آب همیشه در حال اندازه‌گیری است تا بتوانند آب مطلوبی برای شما فراهم کنند.

اگر با توضیحات بالا ترغیب شده‌اید که از استخر موجود تایم رزرو کنید، می‌توانید از لینک‌های مربوط گذاشته شده استفاده کنید، اما اگر می‌خواهید بدانید که چه استخرهای دیگری در وبسایت وجود دارند که پول تیکت از کیفیت آن‌ها راضی بوده و بلیطشان را موجود کرده، فقط کافیست به لینک رزرو بلیط استخر بروید.

استخر داراب ساری کجاست؟

ساری - كيلومتر 2 جاده جويبار


شماره تلفن استخر داراب ساری چند است؟

011-33366063

امکانات اصلی مجموعه پارکینگ پارکینگ جکوزی جکوزی

مجموعه‌های اطراف

امتیاز کاربران به این مجموعه

برای ثبت نظر درباره این مجموعه،

ابتدا در پول تیکت ثبت‌ نام کنید و

یا وارد سایت شوید


دریافت ۵۰ امتیاز به ثبت نظر برای این مجموعه