استخر شهید مظهری سبزوار

خراسان رضوی، شهر سبزوار، میدان امام حسین، استخر مظهری

نوع پذیرش مورد استفاده آقایان و بانوان
رزرو بلیت این مجموعه در حال حاضر غیرفعال است
بدون نیاز به پرینت بلیت بدون نیاز به چاپ بلیت
قابلیت کنسل کردن بلیت قابلیت کنسلی آنلاین بلیت
تخفیف‌های شگفت انگیز تخفیف‌های ویژه ارزان‌تر از گیشه
تخفیف‌های شگفت انگیز پشتیبانی ۲۴ ساعته

خرید اینترنتی بلیط استخر شهید مظهری سبزوار

سانس‌های استخر شهید مظهری سبزوار

  • ساعت کاری بانوان استخر شهید مظهری سبزوار: روزهای زوج از ساعت 9 الی 14، روزهای فرد از ساعت 9 الی 14:30، جمعه از ساعت 9 الی 13
  • ساعت کاری آقایان استخر شهید مظهری سبزوار: روزهای زوج از ساعت 15 الی 22، روزهای فرد از ساعت 17 الی 22، جمعه از ساعت 16 الی 22

استخر شهید مظهری سبزوار استخری در استان خراسان رضوی است که رزرو بلیط استخر این مجموعه آبی به عنوان یک خدمت در پول تیکت انجام می‌شود. این استخر در خیابان شهدا میدان امام حسین واقع شده است و از استخرهای باکیفیت این منطقه محسوب می‌شود. از خدماتی که استخر شهید مظهری به مشتریان خود ارائه می‌دهد می‌توان از استخر بانوان، استخر آقایان، سونا خشک، سونا بخار، استخر کودکان، جای پارک اختصاصی، بوفه، سیستم تهویه هوا، کارتخوان و کلاس آموزش شنا نام برد. در طی سال‌هایی که این استخر فعال بوده است، مشتریان زیادی به آنجا رفته‌اند و از خدمات آن استفاده کرده‌اند، شما نظرات صادقانه این افراد را می‌توانید در بخش کامنت‌های وبسایت پول تیکت بخوانید. کادر مجرب و حرفه‌ای این مجموعه نظارت کامل بر روی نظم و کیفیت آب استخر شهید مظهری سبزوار دارند پس اگر از افرادی هستید که بر روی تمیزی حساسیت دارید، استخر شهید مظهری انتخاب مناسبی برای شماست. اگر به دنبال استخری شیک در شهر سبزوار هستید، استخر شهید چمران سبزوار را پیشنهاد می‌کنیم.

برای گذراندن روزهای تابستان به استخر بروید تا علاوه بر خوش‌فرم شدن بدن، سلامتی مهمان همیشگی زندگی شما باشد. استخر شهید مظهری به علت قیمت مناسبی که دارد، مجموعه مناسبی برای قرار دادن در برنامه هفتگی است که شما را از افسردگی دور می‌کند. از بهترین مزیت‌های خرید بلیط پارک آبی و استخر در پول تیکت امکان استرداد بلیط است؛ در صورتی که به هر دلیلی نتوانستید به استخر بروید می‌توانید بلیط خود را در بخش حساب کاربری کنسل کنید تا مبلغ پرداخت شده به حساب شما بازگردد.

شماره تماس استخر شهید مظهری سبزوار

راه‌های ارتباطی با اسخر شهید مظهری سبزوار با تماس با شماره تلفن 05144210495 است.

آدرس استخر شهید مظهری سبزوار

آدرس استخر شهید مظهری سبزوار در نقشه قرار گرفته در وبسایت پول تیکت قابل مشاهد است. این استخر در خراسان رضوی، شهر سبزوار، میدان امام حسین واقع شده است.

 

امکانات اصلی مجموعه کلاس آموزش شنا کلاس آموزش شنا

امتیاز کاربران به این مجموعه

برای ثبت نظر درباره این مجموعه،

ابتدا در پول تیکت ثبت‌ نام کنید و

یا وارد سایت شوید


دریافت ۵۰ امتیاز به ثبت نظر برای این مجموعه