ورود | ثبت نام

استخر پیام مخابرات اردبیل

 • آدرس: اردبیل، شهر اردبیل، خیابان دانشگاه، میدان پلیس، میدان ولایت، خیابان طلائیه، شهرک مخابرات
 • تلفن: ۰۴۵-۳۳۵۹۰۲۰۳

خدمات مجموعه

رزرو بلیت برای این مجموعه در حال حاضر غیرفعال است

با فعال شدن رزرو آنلاین بلیت، به من اطلاع بده
لغو اطلاع رسانی فعال شدن رزرو آنلاین بلیت
نمایش نقشه
بدون نیاز به چاپ بلیت
قابلیت کنسل کردن بلیت
بهره‌مندی از تخفیف‌های ویژه
صرفه جویی در زمان و دسترسی آسان

توضیحات

خرید اینترنتی بلیط استخر پیام مخابرات اردبیل

سانس‌های استخر پیام مخابرات اردبیل

 • ساعت کاری بانوان استخر پیام مخابرات اردبیل: روزهای زوج و جمعه از ساعت 09:30 الی 15:30، روزهای فرد از ساعت 11 الی 17:30
 • ساعت کاری آقایان استخر پیام مخابرات اردبیل: روزهای زوج از ساعت 19 ساعت الی 23:30، روزهای فرد از ساعت 17 الی 23:30، جمعه از ساعت 16 الی 23:30
استخر پیام مخابرات اردبیل 0 5 3.8

۱۴۰۲/۰۲/۰۵

نقاط قوت
 • تمیزبودن
نقاط ضعف
 • گران بودن

پاسخ
استخر پیام مخابرات اردبیل 0 5 4.6

۱۴۰۱/۰۸/۲۰

نقاط قوت
 • تمیزی استخر
نقاط ضعف
 • گرون بودن قیمت

پاسخ
استخر پیام مخابرات اردبیل 0 5 5

۱۴۰۱/۰۲/۲۵

نقاط قوت
 • تمیزبودن
نقاط ضعف
 • ندارد

پاسخ
استخر پیام مخابرات اردبیل 0 5 3.9

۱۳۹۷/۰۹/۲۴

خوب بود

پاسخ
متاسفانه مشکلی در دریافت نظرات بوجود آمده است. لطفا دوباره تلاش نمایید.

برای ثبت دیدگاه باید ثبت نام نمایید، و یا از طریق لینک ورود وارد حساب کاربری خود شوید.

مدت استفاده از استخر در سانس بانوان آزاد می باشد و برای آقایان 1 ساعت و 30 دقیقه می باشد.

آبتنی در تمام فصول سال لذت بالایی به همراه دارد، به همین دلیل مجموعه‌های آبی سرپوشیده مانند استخر پیام مخابرات اردبیل شکل گرفتند تا مردم بتوانند حتی در فصول سرد سال هم از آن‌ها استفاده کنند، از این رو وبسایت پول تیکت هم به این ماجرا اضافه شده است تا مردم به صورت آنلاین نسبت به تهیه بلیط استخر اقدام نمایند. اما مهم‌ترین ویژگی که یک استخر باید در کنار تمیزی و نظافت اصولی داشته باشد، امنیت و مکان قرار گیری آن در شهر است. در این صورت تمام مخاطبانی که قصد رفتن به آب را داشته باشند قطعا استخری را انتخاب می‌کنند که موقعیت قرارگیری مناسبی در شهر داشته و بتوان راحت به آنجا رفت. از این رو استخر پیام سعی کرده در انتخاب این مورد دقت بسیار بالایی خرج دهد تا مردم بتوانند به صورت ایمنی به آن‌جا رفت و آمد داشته باشند. همچنین مدیریت محترم این مجموعه در انتخاب پرسنل و امکانات مجموعه حساسیت بسیار بالایی به خرج داده تا بتواند مجموعه آبی ایمن و تمیزی را برای مشتریان به ارمغان آورد تا در نهایت هنگام خرید آنلاین بلیط استخر در اردبیل انتخاب مصممی داشته باشید.

انتخاب پرسنل منظم امری بسیار حیاتی برای سرپا نگه داشتن استخر محسوب می‌شود که مدیریت استخر پیام مخابرات این موضوع را به خوبی درک کرده است. به همین دلیل افرادی را برای به کارگیری آن انتخاب کرده که بتوانند به خوبی نظافت مجموعه را انجام دهند. آن‌ها به صورت منظم و در هر شب این کار را انجام می‌دهند تا برای روز بعد آب و مکان تمیزی برای استفاده موجود باشد. همچنین برای نظافت مجموعه پیام سعی شده تا از مواد درجه بازار استفاده شود تا پرسنل محترم مجموعه بتوانند در مقابل میکروب‌ها فضای ایمنی را بوجود آورند. همچنین کلرزنی مجموعه به صورت مرتب و در پایان هر شب انجام می‌گردد تا آب تمیزی برای روز بعد داشته باشند، به همین دلیل اگر از استخر استفاده کنید چشمان شما دچار سوزش نمی‌شود. زیرا پس از گذشت چند ساعت کلر آب افت کرده و خطری برای چشمان شما ایجاد نمی‌کند. پول تیکت استخرهای بسیار زیادی مانند مجموعه پیام مخابرات اردبیل را شناسایی کرده است که با رفتن به صفحه آدرس استخر اردبیل می‌توانید بسیاری از آن‌ها را مشاهده کنید.

اگر هنگام مشاهده استخرها دچار تردید در انتخاب شدید، نگران نباشید تمام استخرهای موجود شده در وبسایت ما همین شرایط را دارا هستند و ما در انتخاب آن‌ها حساسیت بالایی به خرج داده‌ایم. اما اگر می‌خواهید مجموعه مناسبی را پس از این استخر انتخاب کنید، پیشنهاد ما استخر ایثار اردبیل است.

  استخر پیام مخابرات اردبیل کجاست؟

  اردبیل - خیابان دانشگاه- میدان پلیس- میدان ولایت- خیابان طلائیه- شهرک مخابرات


  شماره تلفن استخر پیام مخابرات اردبیل چند است؟

  045-33590203