فیلتر های اعمال شده
نمایش همهاز ساعت تا


از تا تومانطول از تا متر
عرض از تا متر
عمق از تا متر
استخر جنوب تهران

اگر در جنوب تهران ساکن هستید یا می‌خواهید به استخری در جنوب شهر تهران بروید، می‌توانید استخر را از میان اسامی لیست فوق انتخاب کنید. تعداد زیادی استخر در جنوب تهران وجود دارد که اغلب آن‌ها از امکانات خوب و متنوعی برخوردار هستند. وجود تعداد زیادی استخر در جنوب تهران، خرید بلیط استخر را ساده‌تر کرده است. دیگر نیازی نیست برای تهیه بلیت به گیشه بلیت فروشی مراجعه کنید چراکه تیم پول تیکت فرایند خرید بلیط را بسیار ساده کرده است. با خرید بلیط استخرهای تهران از پول تیکت از تخفیف ویژه این سایت بهره مند خواهید شد.

خرید بلیت استخر جنوب تهران

چرا بلیت استخرهای جنوب شهر تهران را از سایت پول تیکت تهیه کنیم؟ این روزها رزرو اینترنتی بلیط با استقبال بیشتری از سوی افراد مواجه شده است چراکه خرید اینترنتی بلیط دردسرهای خرید حضوری را ندارد. برای رزرو بلیط استخر آقایان در تهران یا استخر بانوان، تنها کافیست نام استخر مورد نظر را در پول تیکت جستجو کنید. در صورت همکاری مجموعه مورد نظر با تیم پول تیکت، اطلاعات استخر برای شما به نمایش درخواهد آمد و تنها با چند کلیک به سادگی می‌توانید اقدام به رزرو بلیط کنید. 

قیمت بلیط استخر در جنوب تهران

قیمت بلیط استخرهای جنوب تهران به امکانات و مساحت استخر بستگی دارد. برخی از استخرهای واقع شده در جنوب شهر تهران، از امکانات لوکس زیادی برخوردار هستند. بلیط تمامی این استخرها را با تخفیف ویژه از پول تیکت خریداری کنید. قیمت بلیط استخر بانوان در تهران یا استخرهای آقایان در هر نقطه از شهر به صورت حضوری تفاوت زیادی با قیمت اینترنتی آن دارد. خرید بلیط استخر از طریق پول تیکت شامل 10 تا 50 درصد تخفیف می‌شود.