استخر آزادی شیراز

  • فارس- شیراز- بلوارامیرکبیر - ابتدای شهرک سجادیه - جنب پارک محله‌ ای.
  • ۰۷۱-۳۸۴۲۶۵۵۴

خدمات مجموعه

بلیت فروشی این مجموعه در حال حاضر به علت شیوع ویروس کرونا غیرفعال است.
بدون نیاز به چاپ بلیت
قابلیت کنسل کردن بلیت
بهره‌مندی از تخفیف‌های ویژه
صرفه جویی در زمان و دسترسی آسان

اولین دیدگاه را ثبت کنید.

متاسفانه مشکلی در دریافت نظرات بوجود آمده است. لطفا دوباره تلاش نمایید.

برای ثبت دیدگاه باید ثبت نام نمایید، و یا از طریق لینک ورود وارد حساب کاربری خود شوید.

استخر آزادی را از جمله استخرهای محبوب شهر شیراز می توان به شمار آورد. 

استخر فوق العاده تمیز با محیطی بهداشتی در استان فارس که بالغ بر بیش از یک میلیارد جهت ساخت در سال 1391 هزینه داشته فقط و فقط استخر محبوب آزادی می تواند باشد.

استخر سرپوشیده آزادی شیراز دارای امکاناتی بی نظیر شامل استخر آقایان، استخر بانوان، استخر کودکان، حوضچه آب سرد، سونا بخار، سونا خشک، جکوزی، فروشگاه لوازم ورزشی، اتاق ماساژ، حمام سنتی، جای پارک آسان، بوفه، رختکن، کمد اختصاصی، کلاس آموزش خصوصی و عمومی شنا و غیره می باشد. 

اگر از تنش کار و یک روز پر استرس خسته شده اید و ساکن شهر شیراز هستید پیشنهاد پول تیکت را از دست ندهید به دور از اضطراب و استرس به استخر بی نظیر آزادی بروید. البته کلیه بلیط های استخرها و پارک آبی شیراز در پول تیکت بدون نیاز به نت برگ یا استخر کارت تخفیفی خاصی با تخفیف پیش فرض فروخته می شوند و اگر شما بلیط خود را پول تیکت شیراز تهیه کنید، می توانید با دریافت تخفیف از ما، بلیط خود را نسبت به گیشه با درصد ارزانتر تهیه کرده و در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.

عمق استخر بزرگسالان آزادی فارس از 70 سانت تا 3/50 متر و برای کودکان زیر یک متر است. این استخر عالی مخاطب بانوان و آقایان است و با رفتن به این استخر از یک سانس آزاد بهره مند گردید.

به روز ترین اطلاعات مرتبط با استخر آزادی، بلیت استخرهای استان شیراز، سانس های استخر آزادی واقع در بلوار امیرکبیر  را در سایت ما مشاهده نمایید.

آدرس استخر آزادی شیراز :  بلوارامیرکبیر - ابتدای شهرک سجادیه - جنب پارک محله‌ ای. 

پس اگر به دنبال برگ تخفیف استخر آزادی شیراز، تخفیفهای ویژه استخر آزادی شیراز، کارت تخفیف استخر آزادی شیراز، بلیط آقایان استخر آزادی شیراز، بلیط بانوان استخر آزادی شیراز، آدرس استخر آزادی شیراز، بلیط کودکان استخر آزادی شیراز، عکس استخر آزادی شیراز، ویدیوی استخر آزادی شیراز، قیمت بلیط استخر آزادی شیراز، تخفیف بلیط استخر آزادی شیراز هستید،می خواهید میهمان بهترین استخر شیراز باشید، به جای درستی آمده اید در وب سایت پول تیکت همه چیز برای یک خرید ساده، به صرفه، امن و مطمئن فراهم است.