استخر بهاران شیراز

  • فارس- شیراز- شهرک گلستان-فلکه دوم-بلوار غدیرشمالی-خیابان گل سرخ
  • ۰۷۱-۳۶۲۲۲۰۰۱

خدمات مجموعه

بلیت فروشی این مجموعه در حال حاضر به علت شیوع ویروس کرونا غیرفعال است.
بدون نیاز به چاپ بلیت
قابلیت کنسل کردن بلیت
بهره‌مندی از تخفیف‌های ویژه
صرفه جویی در زمان و دسترسی آسان

توضیحات

سانس های استخر بهاران شیراز:

سانس بانوان استخر بهاران شیراز: روزهای زوج از ساعت 11 الی 12،15 الی 16 و 16:30 الی 17:30، جمعه از ساعت 11 الی12 و 12:15 الی 13:15

سانس آقایان استخر بهاران شیراز: همه روزه از ساعت 20 الی 21، روزهای فرد از ساعت 16 الی 17 و 17:30 الی 18:30، جمعه از ساعت 17 الی 18 و 18:30 الی 19:30

اولین دیدگاه را ثبت کنید.

متاسفانه مشکلی در دریافت نظرات بوجود آمده است. لطفا دوباره تلاش نمایید.

برای ثبت دیدگاه باید ثبت نام نمایید، و یا از طریق لینک ورود وارد حساب کاربری خود شوید.

در مهد شعر شهر شیراز استخر مجموعه ورزشی بهاران با فضایی منحصر به فرد در ساختاری ایده آل برای ورزش، تفریح و نشاط شما عزیزان فعال می باشد. تلاش مجموعه بهاران ایجاد لحظات شاد در فضایی لبریز از آرامش و آسودگی در کنار لبخند و شادی می باشد. و با رفتن به استخر محبوب بهاران شهرک گلستان بهار را از نزدیک ببنید.

یکی از بهترین استخرها در استان شیراز استخرسرپوشیده بهاران می باشد که از امکانات بی نظیر شامل استخر آقایان، استخر بانوان، استخر کودکان، استخر آب درمانی، حوضچه آب سرد، جکوزی، سونا خشک، سونا بخار، بوفه، کارتخوان، پارکینگ، اتاق ماساژ، حمام سنتی، فروشگاه لوازم ورزشی، رختکن مجزا، دارای سیستم میکروب زدایی، کلاس آموزشی خصوصی و عمومی شنا و غیره اشاره کرد. 

هنگام شنا سعی کنید نفستان را در داخل آب خالی کنید و برای نفس گیری روی آب آمده و نفس بکشید در قسمت عرضی استخر شنا کنید  اگر مشاهده کردید کسی در قسمت طولی استخر شنا می کند به ناجیان اطلاع دهید. 

اگر از تنش کار و یک روز پر استرس خسته شده اید و ساکن شهر شیراز هستید پیشنهاد پول تیکت را از دست ندهید به دور از اضطراب و استرس به استخر بی نظیر بهاران فارس بروید. البته کلیه بلیط های استخرها و پارک آبی شیراز در پول تیکت بدون نیاز به نت برگ یا استخر کارت تخفیفی خاصی با تخفیف پیش فرض فروخته می شوند و اگر شما بلیط خود را پول تیکت شیراز تهیه کنید، می توانید با دریافت تخفیف از ما، بلیط خود را نسبت به گیشه با درصد ارزانتر تهیه کرده و در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید. این استخر مخاطب بانوان و آقایان است.

از بهترین ویژگی جکوزی در استخرمحبوب بهاران خیابان گل سرخ شیراز، به منظور رفع خستگی و ماساژ آبی استفاده می شود. ماساژ در زیر آب از روش های درمانی بسیار مؤثر در رفع درد عضلات، مفاصل و استخوان ها می باشد.  

آدرس استخر بهاران شیراز : شهرک گلستان-فلکه دوم-بلوار غدیرشمالی-خیابان گل سرخ

پس اگر به دنبال برگ تخفیف استخر بهاران شیراز، تخفیف های ویژه استخر بهاران شیراز، کارت تخفیف استخر بهاران شیراز، بلیط آقایان استخر بهاران شیراز، بلیط بانوان استخر بهاران شیراز، آدرس استخر بهاران شیراز، بلیط کودکان استخر بهاران شیراز، عکس استخر بهاران شیراز، ویدیوی استخر بهاران شیراز، قیمت بلیط استخر بهاران شیراز، تخفیف بلیط استخر بهاران شیراز هستید،می خواهید میهمان بهترین استخر شیراز باشید، به جای درستی آمده اید در وب سایت پول تیکت همه چیز برای یک خرید ساده، به صرفه، امن و مطمئن فراهم است.