فیلتر های اعمال شده
نمایش همهاز ساعت تا


از تا تومانطول از تا متر
عرض از تا متر
عمق از تا متر
استخر بانوان تهران

لیستی از بهترین استخرهای بانوان در تهران را در این صفحه مشاهده می‌کنید. اگر قصد خرید بلیط استخر دارید، پیشنهاد پول تیکت به شما خرید اینترنتی بلیط از سایت است. مجموعه پول تیکت به عنوان اولین و یکی از بهترین تیم‌های رزرو اینترنتی بلیت استخر، امکانات متعددی را برای کاربران خود در نظر گرفته است. برای رزرو بلیت استخر بانوان در شهر تهران، تنها کافیست با مراجعه به وبسایت پول تیکت و جستجوی نام استخر یا مجموعه مورد نظر بلیت را تنها در عرض چند دقیقه رزرو کنید و بی آنکه نیاز به چاپ بلیت داشته باشید، از خدمات مجموعه مورد نظر استفاده کنید. در حال حاضر تعداد زیادی استخر بانوان در تهران فعال است که شما می‌توانید با مشاهده ویژگی‌ها و امکانات هر یک، بهترین مجموعه را انتخاب کنید. استخر کانون میثم تهران به فعالیت خود را به تازگی در شهر تهران آغاز کرده؛ استخر این مجموعه ابعاد 25 متر را دارد و یکی از بزرگ‌ترین استخرهای شهر تهران محسوب می‌سود.

خرید بلیت استخر بانوان در تهران

برای خرید بلیط استخر در تهران دو راه پیش‌رو دارید؛ به صورت حضوری به درب مجموعه مراجعه کنید و بلیط را با قیمت واقعی آن خریداری کنید یا با مراجعه به سایت پول تیکت، بلیط را اینترنتی و با تخفیف ویژه خریداری کنید. خرید بلیط استخرهای بانوان در تهران از پول تیکت شامل 10 الی 50 درصد تخفیف می‌شود. با مراجعه به صفحه معرفی هر یک از استخرها می‌توانید از میزان تخفیف هر مجموعه مطلع شوید و استخری با بیشترین مبلغ تخفیف را انتخاب کنید. نه تنها خرید بلیت استخر بانوان بلکه رزرو بلیط استخر آقایان در تهران نیز شامل تخفیف می‌شود.

در حال حاضر تعداد زیادی استخر و مجموعه آبی در شهر تهران مشغول به فعالیت هستند و این موضوع انتخاب را برای علاقه‌مندان به شنا بسیار دلچسب کرده است. برای مثال شما علاوه بر خرید بلیط استخر آقایان در تهران، می‌توانید اقدام به رزرو اینترنتی بلیط استخرهای سرپوشیده تهران نیز کنید.

قیمت بلیط استخر بانوان در تهران

قیمت بلیط استخرهای تهران اعم از قیمت بلیط استخر بانوان تهران، استخرهای روباز، سرپوشیده و... به امکانات و موقعیت مکانی استخر بستگی دارد. هرچه استخر از امکانات بیشتری برخوردار باشد و مساحت بزرگ‌تری داشته باشد، قیمت بلیت آن نیز گران‌تر از سایر استخرهای تهران است. برخی از استخرهای بانوان در تهران به این دلیل که از امکانات کافی برای کودکان نیز برخوردار هستند، قیمت بیشتری دارند. اگر می‌خواهید خیالتان از جانب استخر کودکانتان آسوده‌تر باشد، پیشنهاد ما این است که از بلیط استخرهای کودکان در تهران استفاده کنید. قیمت بلیط استخر بانوان در شهر تهران را در همین صفحه با کلیک بر روی هر یک از استخرها مشاهده کنید. 

سانس‌های استخر بانوان در شهر تهران

برای اطلاع از سانس‌های استخرهای بانوان در تهران کافیست ابتدا استخر مورد نظر را انتخاب کرده و سپس با کلیک بر روی نام آن استخر، به صفحه معرفی و اطلاعات مجموعه مورد نظر هدایت شوید. مزیت رزرو آنلاین بلیط استخر بانوان در تهران این است که تمامی سانس‌ها مختص به بانوان است؛ برخلاف اغلب مجموعه‌های آبی که برخی از سانس‌های فعالیت خود را به آقایان و برخی را به بانوان اختصاصی می‌دهند. خرید بلیط پارک آبی یا استخری که ویژه بانوان است، برای بانوان شاغل گزینه بسیار مناسبی است.