فیلتر های اعمال شده
نمایش همهاز ساعت تا


از تا تومانطول از تا متر
عرض از تا متر
عمق از تا متر
خرید بلیط استخرهای مشهد

خرید بلیط استخر مشهد، امری است که برای ورود به استخرهای مشهد به آن نیاز دارید. مشهد یکی از اولین شهرهای پیشگام در تفریحات آبی و پارک آبی است. موج‌های آبی یکی از اولین پارک‌های آبی کشور بود که حسابی سروصدا کرد. اما این شهر، استخرهای بزرگ و کوچک جذاب دیگری را نیز در خود جای داده است که برخی از آن‌ها امکانات فوق‌العاده‌ای دارند. پیشنهاد می‌کنیم که به لیست استخرهای مشهد نگاهی بیندازید و از این همه تنوع حیرت‌زده شوید. 

شاید جاذبه اصلی شهر مشهد را اماکن مذهبی آن بدانید؛ اما ورزش‌های آبی جزو جدانشدنی این شهر هستند. پول تیکت به صورت ویژه برای شهر مشهد برنامه‌های خاصی در نظر گرفته است و بلیط بسیاری از پارک‌های آبی و استخرهای این شهر را می‌توانید با تخفیف ویژه و ارزان‌تر از گیشه بخرید. 

استخرهای روباز مشهد

استخرهای روباز مشهد، آن دسته استخرهایی در شهر مشهد هستند که سقفی در بالای آنان وجود ندارد و افراد با هوای آزاد در تعامل هستند. استخرهای روباز حال‌وهوای متفاوتی از استخرهای معمولی دارند و معمولاً بسیار پرطرفدارند. مهم‌‌ترین ویژگی این نوع استخرها این است که می‌توانید در آن حمام آفتاب بگیرید. در دورتادور محوطه استخر، تخت‌هایی برای آفتاب گرفتن تعبیه شده است. البته استفاده از استخر بعد از حمام آفتاب ممنوع است، ولی قبل از آفتاب گرفتن می‌توانید آب‌تنی کنید. استخر روباز پارک ملت مشهد، بزرگ‌ترین استخر روباز این شهر است. 

استخرهای سرپوشیده مشهد

استخرهای سرپوشیده به دور از سرما و گرما، همیشه فعالیت خود را ادامه می‌دهند. تقریباً در هر محله از شهر مشهد، استخری برای آب‌تنی و تفریح خواهید یافت که می‌توانید بلیط آن را با تخفیف ویژه از پول تیکت خریداری کنید. البته در بسیاری از مجموعه‌ها، علاوه بر استخر می‌توانید از خدماتی چون ماساژ و سونا و جکوزی نیز استفاده کنید. قیمت بلیت استخر در مشهد را از پول تیکت دریافت کنید.  

پارک‌های آبی مشهد

مشهد پارک‌های آبی بسیاری را در خود جای داده است. در پارک‌های آبی ده‌ها نوع سرسره وجود دارد که بسیار هیجان‌انگیزند. علاوه بر این، رودخانه مصنوعی، شبیه‌ساز موج، تیوپ سواری و مرکز ماساژ را نیز نباید از خاطر برد. البته استخر کودکان و استخربزرگسالان نیز در پارک‌های آبی وجود دارد تا امکان گذراندن یک روز تفریحی خانوادگی فراهم باشد. سانس‌ پارک‌های آبی مشهد به صورت آزاد است و می‌توانید با خیال راحت تفریح کنید. 

استخر ها نیز از مکان های عالی برای تفریح هستند و برای خرید بلیط استخر های نطنز از وب سایت ما عمل کنید تا از تخفیفات ویژه ما برخوردار شوید.

استخرهای آب‌درمانی مشهد

از آنجا که پیاده‌روی در آب نیازمند فضای خلوتی است که با دیگر شناگران برخورد نکنید، استخرها یا قسمتی از استخر را به  عنوان لاین آب‌درمانی جدا کرده‌اند یا استخر جداگانه‌ای را برای این کار در نظر گرفته‌اند. آب‌درمانی خواص بسیار زیادی برای دردهای عضلانی دارد و بسیاری از افراد به صورت مرتب باید از آن استفاده کنند. حتی در مشهد استخرهایی وجود دارد که تنها و تنها برای آب‌درمانی طراحی شده‌اند. حتی در این استخرها شما می‌توانید از خدمات ماساژ با تخفیف ویژه استفاده کنید.

استخرهای بانوان مشهد

بسیاری از استخرهای مدرن و مجهز مشهد برای بانوان سانس ویژه دارند یا به طور اختصاصی برای خانم‌ها طراحی شده‌اند. پارک‌های آبی نیز از این قضیه مستثنی نیستند. کافی است هنگام خرید، فیلتر بانوان را در قسمت راست فعال کنید تا مجموعه‌ها به شما نشان داده شود و با چند کلیک خرید خود را نهایی کنید. برای رزور بلیط ماساژ در مشهد کلیک کنید.

قیمت استخر در مشهد

هزینه بلیط استخر در شهر مشهد میان 55.000 تومان تا 170.000 تومان است. این هزینه برای استفاده از خدمات استخر پرداخته می‌شود. ارزان‌ترین استخر مشهد، قیمت بلیط استخر شهید فرومندی و گرانترین استخر در مشهد، استخر هتل پارس مشهد (حس خوب زندگی) است. این تفاوت قیمت به موقعیت مکانی هر استخر و امکاناتی که ارائه می‌دهد، بستگی دارد.

تخفیف بلیط استخرهای مشهد

حالا که لیست استخرهای مشهد را کامل دیده‌اید، وقت آن رسیده است که ارزان‌تر از گیشه و با تخفیف ویژه، بلیط استخر مورد نظر خود را بخرید. علاوه بر وب‌سایت، می‌توانید از اپلیکیشن پول تیکت نیز خرید خود را نهایی کنید. 

برای تهیه بلیط پارک آبی مشهد کلیک کنید.

چگونه بلیط استخرهای مشهد را با تخفیف بخرم؟

در پول تیکت تمامی بلیط‌ها با تخفیف به فروش می‌رسند. پس از خرید بلیط و دریافت کد، تنها کافی است کد را به مسئول استخر مربوطه نشان دهید.


چطور می‌توانم بلیط استخرهای مشهد را رزرو کنم؟

ابتدا در پول تیکت، استخر مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس طبق سانس‌های اعلام‌شده، نسبت به خرید آنلاین آن اقدام نمایید.


آیا بلیط استخرهای مشهد در پول تیکت ارزان‌تر از گیشه است؟

بله. تمامی بلیط‌های ارائه‌شده در پول‌تیکت با تخفیف ویژه و ارزان‌تر از گیشه به فروش می‌رسند.


آیا می‌توانم بلیطم را مرجوع کنم؟

بله. شما می‌توانید تا انقضای بلیط دریافتی‌تان، هر زمان که خواستید به صورت آنلاین بلیط خود را مرجوع کنید.


از کجا می‌تواتم عکس، آدرس، امکانات و قیمت بلیت تمام استخرهای مشهد را ببینم؟

شما می‌توانید در وب‌سایت پول تیکت، لیست کامل استخرهای مشهد را به همراه تخفیف ویژه ببینید.