استخر الوند قم

  • قم- شهر قم- سی متری هنرستان -دانش 2-کوچه الوند-استخر الوند
  • ۰۲۵-۳۷۷۴۴۸۴۴

خدمات مجموعه

رزرو بلیت برای این مجموعه در حال حاضر غیرفعال می باشد
بدون نیاز به چاپ بلیت
قابلیت کنسل کردن بلیت
بهره‌مندی از تخفیف‌های ویژه
صرفه جویی در زمان و دسترسی آسان

توضیحات

سانس های استخر الوند قم:

سانس آقایان استخر الوند قم: همه روزه از ساعت 17 الی 22

استخر الوند قم

۱۳۹۶/۱۰/۱۱

استخرش بسیار کوچک است و فقط به درد پیاده روی می خورد
اگر می خواهید شنا کنید مناسب نیست

پاسخ
متاسفانه مشکلی در دریافت نظرات بوجود آمده است. لطفا دوباره تلاش نمایید.

برای ثبت دیدگاه باید ثبت نام نمایید، و یا از طریق لینک ورود وارد حساب کاربری خود شوید.

یکی از استخرهای خوب در استان قم استخر الوند است که دارای محیطی بهداشتی و آب تمیز در سی متری هنرستان شهر قم واقع است.

در استخرهای سرپوشیده با شروع فصل گرما به دلیل رفت و آمد عموم رشد باکتریها و قارچ ها بسیار می شود. استخرها علاوه بر اینکه باید تمیز باشند از سیستم تصفیه جهت ضدعفونی باید بهره مند باشند پس قبل از رفتن به استخر از سلامتی و بهداشت محیط و آب استخر کاملا مطلع باشید و به پیشنهاد ما برای رفتن به استخر محبوب الوند فکر کنید.

امکانات استخر فوق العاده عالی الوند قم شامل استخر آقایان، استخر بانوان، استخر کودکان، حوضچه آب سرد، رختکن، بوفه، سونا خشک، سونا بخار، جکوزی، فروشگاه لوازم ورزشی، پارکینگ، اتاق ماساژ، سیستم تهویه مطلوب و غیره اشاره کرد.

استخر سرپوشیده الوند قم در سالن ورزشی الوند است نکته جالب اینکه در نزدیک این استخر هتل الوند و همچنین مجموعه گردشگری الوند دایر است برای یک روز دلپذیر و خاطره انگیز علاوه بر ساکنین حتی مسافرین محترم هم می توانند از مزایای بی نظیر استخر بهره مند گردند.

استخر بی نظیر الوند استان قم مخاطب بانوان و آقایان است چنانچه علاقمند رفتن به این استخر می باشید زمان را از دست ندهید همین الان در سایت پول تیکت ثبت نام نمایید از مزایا، تخفیفات و سانس مطلع گردید ما را به دوستان خود معرفی نمایید که از جوایز بی نصیب نخواهید ماند. 

یکی از جاذبه های استخر الوند کوچه دانش دو قم محیط بهداشتی و تمیز بودن آب استخر است که از سیستم تصفیه پیشرفته و امروزی استفاده می کنند.

آدرس استخر الوند قم : سی متری هنرستان -دانش 2-کوچه الوند

پس اگر به دنبال برگ تخفیف استخر الوند قم، تخفیف های ویژه استخر الوند قم، کارت تخفیف استخر الوند قم، بلیط زنانه استخر الوند قم، بلیط آقایان استخر الوند قم، آدرس استخر الوند قم، بلیط کودکان استخر الوند قم، عکس استخر الوند قم، ویدیوی استخر الوند قم، قیمت بلیط استخر الوند قم، تخفیف بلیط استخر الوند قم هستید،می خواهید میهمان بهترین استخر در شهر قم باشید، به جای درستی آمده اید در وب سایت پول تیکت همه چیز برای یک خرید ساده، به صرفه، امن و مطمئن فراهم است.

    استخر الوند قم کجاست؟

    قم - سی متری هنرستان -دانش 2-کوچه الوند-استخر الوند


    شماره تلفن استخر الوند قم چند است؟

    025- 37744844