فیلتر های اعمال شده
نمایش همهاز ساعت تا


از تا تومانطول از تا متر
عرض از تا متر
عمق از تا متر
خرید بلیط استخر

خرید بلیت استخر در گذشته فرآیند دشواری بوده است و افراد برای تهیه بلیط استخر برای شنا نیاز بود به دم گیشه هر استخر مراجعه کنند اما وبسایت پول تیکت با ایده خلاقانه، طرح خرید بلیط پارک‌های آبی و استخر را به صورت اینترنتی اجرا کرد. از طریق پول تیکت می‌توانید با قیمت مناسب و کیفیت عالی از خدمات مجموعه‌های آبی استفاده کنید.

راهنمای خرید بلیط استخر با تخفیف 

برای خرید بلیط استخر کافی است از طریق وب سایت پول تیکت اکانت کاربری خود را ایجاد کنید و با پرداخت هزینه استخر در روز مناسب خود بلیط مورد نظر را تهیه کنید. پول تیکت ارائه بلیط استخر کودکان را نیز در سامانه خود پیاده سازی کرده است، اگر می‌خواهید در فضایی امن و زیبا کودکتان به ورزش‌های آبی مشغول شود کافی است از طریق اپلیکیشن یا وب سایت پول تیکت خرید بلیط استخر کودک مورد نظر را انجام دهید.

قیمت بلیط استخر 

قیمت بلیت استخر وابسته به نوع استخر، کیفیت استخر، تفریحاتی که در استخر فراهم شده است و همچنین وسعت استخر می‌تواند متفاوت باشد. اما به طور کلی هزینه بلیط استخر در شهرهای کوچک، ارزانتر کلان‌شهرهایی مانند استخرهای تهران است.

خرید بلیط انواع استخرها استخرهای ایران

استخرهای سرپوشیده استخرهایی هستند که فضای روباز ندارند و در هر فصلی می‌توان به آنجا رفت و از آبتنی در آن لذت برد. برترین استخرهای سرپوشیده در شهر تهران قرار دارند که خرید بلیط آنها نیز در پول تیکت انجام پذیر است. استخر سرپوشیده تهران شامل استخرهای بی‌نظیری از جمله استخر شهید چمران تهران، استخر ارم سعادت آباد، استخر نارسیس تهران و ... است.

رفتن به استخر روباز یکی از کارهایی است که حتما باید آن را در برنامه تفریحی خود قرار دهید. استخرهای روباز تهران، استخرهایی هستند که با حال و هوایی که دارند توجه هر کسی را به خود جلب می‌کنند. بعضی از این استخرها مانند استخر بلوط ولنجک، چهار فصل هستند یعنی اگر در زمستان به آنجا بروید، آب استخر مانند جکوزی گرم است و فضایی بسیار هیجان انگیز را برایتان رقم می‌زند.

سایت خرید بلیط استخر

سایت پول تیکت برترین سامانه برای خرید آنلاین بلیط استخر است که بیش از یک دهه است که کار خود را آغاز کرده است. در پول تکیت می‌توانید از مجموعه‌های آبی و مراکز ماساژ که تخفیفات ویژه دارند مطلع شوید و از پرداخت خرج اضافی آسوده شوید.