فیلتر های اعمال شده
نمایش همهاز ساعت تا


از تا تومانطول از تا متر
عرض از تا متر
عمق از تا متر
ثبت نام در کلاس شنا خصوصی و عمومی

 ثبت‌نام کلاس شنا به دو دسته اصلی خصوصی و عمومی تقسیم می‌شود که در این میان کلاس‌های نیمه خصوصی نیز وجود دارد. قبل از ثبت نام در هر دسته ابتدا باید شرایط متناسب با خود را بسنجید و به اطلاعات مربوط به هر مرکز شنا آشنا باشید.

قیمت و هزینه کلاس شنا

قیمت هر ترم کلاس شنا (10 جلسه معمولا) به عومل متعدد مانند مکان مجموعه، خدمات ارائه شده، مقدار تجربه و تخصص مربیان و... وابسته است ولی به طور کلی هزینه هر دسته عبارت است از:

خصوصی: شهریه کلاس شنا خصوصی از ۲ میلیون تومان تا ۳ میلیون تومان است

نیمه خصوصی: در کلاس شنا نیمه خصوصی حدود ۵ الی ۸ نفر شرکت میکنند. هزینه کلاس شنا نیمه خصوصی بین ۱ میلیون و ۵۰۰ تا ۳ میلیون است.

عمومی: در کلاس شنا عمومی تعداد بیشتری شرکت دارند. هزینه کلاس شنا عمومی کمتر از بقیه موارد است و از ترمی ۱ میلیون تومان تا ۲ میلیون تومان است.

برای اطلاع از قیمت بیلط استخر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

لیست مراکز شنا

در هر شهر مرکز شنایی قرار دارد که در پول تیکت می‌توانید در دوره‌ آنها شرکت کنید و همچنین از اطلاعاتی در مورد خدمات استخر، عکس‌های مجموعه، شماره تلفن و آدرس، تعرفه و رضایت مشتریان باخبر شوید. لیست اموزشگاه‌های شنا فعال را می‌توانید در پول تیکت مشاهده کنید. یادگیری شنا در استخر حورتن تهران می‌تواند تجربه خوبی برای شما عزیزان رقم بزند.

ثبت نام کلاس شنا با تخفیف ویژه

اگر از مشتاقان شنا هستید می‌توانید در وب سایت پول تیکت به صورت آنلاین در دوره‌های کلاس شنا شرکت کنید و با تخفیف‌های جذاب و پراخت هزینه‌ای پایین از یادگیری و آبتنی لذت ببرید. در سامانه پول‌تیکت می‌توانید خرید بلیط پارک‌های آبی را انجام دهید و همچنین رزرو بلیط‌های استخر را با قیمتی ارزان‌تر از درب گیشه دریافت کنید.

پس از کلاس‌های شنا ممکن است بدن شما در اوایل با گرفتگی عضلانی و خستگی مواجه شود، در این هنگام بهترین روش برای رفع این مشکل رفتن به یک مرکز ماساژ درمانی توصیه می‌شود.