فیلتر های اعمال شده
نمایش همهاز ساعت تا


از تا تومانطول از تا متر
عرض از تا متر
عمق از تا متر
استخرهای روباز تهران

آب‌تنی زیر آسمان آبی همراه با وزش نسیم باد، قابل مقایسه با شنا زیر سقف و محیط استخرهای معمولی نیست. چند سالی است که استخرهای روباز تهران بیشتر شده‌اند و برای بانوان نیز استخرهای ویژه‌ای ساخته شده است.

البته در اکثر استخرهای تهران، خدمات بسیار دیگری نیز ارائه می‌شود. از ورزش صبحگاهی در آب و صبحانه رایگان گرفته تا ماساژ و حمام ترکی. البته محبوب‌ترین دلیل استفاده از این استخرها بی‌شک حمام آفتاب است. لذت دراز کشیدن روی تخت‌ و آفتاب گرفتن، چیزی است که بسیاری از افراد را به سمت استخرهای روباز می‌کشاند.

 

زمان استفاده از استخر روباز

فصل‌های گرم: در بهار و به‌خصوص در تابستان می‌توانید از حمام آفتاب استفاده کنید. تخت‌های ویژه‌ای برای شما در نظر گرفته شده است که می‌توانید روی آن‌ها دراز بکشید و آفتاب بگیرید. البته یادتان باشد که روغن آفتاب و کرم ضدآفتاب را از خاطر نبرید. در فصل گرم، دمای آب‌ هوا خنک‌تر تنظیم می‌شود تا هنگامی که در آب هستید، احساس گرما نکنید و از تابش آفتاب اذیت نشوید.

فصل‌های سرد: شاید عده‌ای فکر کنند که استخرهای روباز را تنها می‌توان در فصل تابستان استفاده کرد. البته در فصل تابستان به دلیل گرمای هوا، آب‌تنی بسیار لذت‌بخش است؛ اما این بدان معنا نیست که نمی‌توانید در فصل زمستان از آن استفاده کنید. استخرهای روباز به گونه‌ای طراحی شده‌اند که دمای آب را طبق دمای هوا تنظیم می‌کنند. یعنی در فصل سرد با آبی گرم و خوشایند روبه‌رو هستید و عجیب اینکه اگر برف و باران ببارد، آب‌تنی لذت‌بخش‌تر هم می‌شود. در برخی مجموعه‌ها دورتادور محوطه استخر، تونلی گرمایشی تعبیه شده است تا در مسیر بین استخر و رختکن احساس سرما نکنید. البته طبیعی است که در این فصل‌ها نمی‌توانید حمام آفتاب بگیرید. پس در فصل سرما هم می‌توانید با تخفیف ویژه از پول تیکت، بلیط مجموعه موردنظرتان را بخرید.

 

رزرو بلیط استخر روباز تهران

در بالا، لیست کاملی از استخرهای روباز تهران آمده است که به راحتی می‌توانید آن‌ها را خریداری کنید. این استخرها همگی با تخفیف ویژه در پول تیکت به فروش می‌رسند و اگر بخواهید بلیط را از گیشه بخرید، باید هزینه بیشتری بپردازید. پیش از خرید بلیط، توضیحات مجموعه را بخوانید تا در صورت نیاز، با استخر تماس بگیرید.

 

استخر روباز بانوان تهران

استخرهای ویژه‌ای فقط و فقط ویژه بانوان ساخته شده است که سانس‌های متنوعی دارد و حتی برخی از آن‌ها ساعات ویژه شبانه نیز دارند. بانوان می‌توانند علاوه بر حمام آفتاب و استخر روباز، از امکانات دیگری چون ماساژ، حمام ترکی، حمام سنتی، پخش موسیقی و دیجی، سرسره‌های متنوع و خدمات آرایشی و بهداشتی استفاده کنند.

 

بهترین استخر روباز تهران کدام است؟

این روزها در اکثر مناطق تهران استخری روباز قرار دارد و دیگر لازم نیست کیلومترها راه بروید تا به این نوع استخر برسید. در پول تیکت، لیست استخرهای تهران اعم از روباز و سرپوشیده فراهم شده است تا خریدی آسان داشته باشید.

 

خرید بلیط استخر روباز تهران

شما می‌توانید در وب‌سایت و اپلیکیشن پول تیکت استخر روباز خود را انتخاب کنید. سپس با کلیک بر سانس موردنظرتان، به صفحه تکمیل اطلاعات و پرداخت هدایت می‌شوید. در نهایت کدی برای شما ارسال می‌شود که با نشان دادن این کد به مسئول استخر، می‌توانید از خدمات استخرهای روباز تهران استفاده کنید.