ورود | ثبت نام
سرسره های جدید پارک ساحلی افتاب - خرید بلیط پارک آبی

پارک آبی ساحلی آفتاب مشهد

مشهد، خیام شمالی

شروع قیمت از ۱۱۰,۰۰۰ تومان

۹٪ تخفیف
 • آقایان
 • خانم‌ها
 استخر روباز بانوان سلمان فارسی تهران

استخر روباز (چهارفصل) کانون سلمان فارسی تهران

تهران، اتوبان نواب

شروع قیمت از ۱۰۰,۰۰۰ تومان

۵۰٪ تخفیف
 • آقایان
 • خانم‌ها
استخر هودین و هورام تهران

استخر روباز هودین و هورام تهران (چهارفصل)

تهران، تهرانسر

شروع قیمت از ۱۴۹,۰۰۰ تومان

۲۹٪ تخفیف
 • آقایان
 • خانم‌ها
استخر روباز بلوط ولنجک(آقایان) تهران

استخر روباز بلوط ولنجک تهران (چهارفصل)

تهران، ولنجک

شروع قیمت از ۲۲۵,۰۰۰ تومان

۲۵٪ تخفیف
 • آقایان
 • خانم‌ها
قسمت روباز دهکده آفتاب مهرشهر کرج-پول تیکت

استخر چهارفصل دهکده آفتاب مهرشهر

کرج، مهرشهر

شروع قیمت از ۱۰۹,۵۰۰ تومان

۹٪ تخفیف
 • آقایان
 • خانم‌ها
استخر روباز اکباتان تهران

استخر روباز اکباتان تهران

تهران، شهرک اکباتان

شروع قیمت از ۲۲۰,۰۰۰ تومان

 • خانم‌ها
استخر چهار فصل هتل پارسیان انقلاب تهران

استخر روباز هتل پارسیان انقلاب (چهار فصل) تهران

تهران، خیابان طالقانی

شروع قیمت از ۳۰۰,۰۰۰ تومان

۲۵٪ تخفیف
 • آقایان
استخر روباز چهارفصل بهشت مادران تهران

استخر روباز چهارفصل بهشت مادران تهران

تهران، بزرگراه همت

شروع قیمت از ۱۸۰,۰۰۰ تومان

۱۰٪ تخفیف
 • خانم‌ها
استخر استخر چهارفصل (روباز) فرشته کرج- تخفیفات بلیت استخر چهارفصل (روباز) فرشته کرج

استخر چهارفصل (روباز) فرشته کرج

کرج، مهرشهر

شروع قیمت از ۱۲۵,۰۰۰ تومان

۴٪ تخفیف
 • آقایان
 • خانم‌ها
استخر روباز هتل اوین تهران- تخفیف ویژه از پول تیکت

استخر روباز (چهارفصل) هتل اوین تهران (کاجکو)

تهران، بزرگراه یادگار امام

شروع قیمت از ۱۰۰,۰۰۰ تومان

۳۴٪ تخفیف
 • آقایان
 • خانم‌ها
استخر روباز آفتاب جماران تهران - پول تیکت

استخر روباز (چهارفصل) آفتاب جماران تهران

تهران، نیاوران

شروع قیمت از ۲۵۵,۰۰۰ تومان

۱۵٪ تخفیف
 • آقایان
استخر روباز آریا ملارد البرز- رزرو آنلاین بلیت- پول تیکت

استخر روباز آریا ملارد البرز

کرج، فردیس

شروع قیمت از ۸۲,۰۰۰ تومان

۱۸٪ تخفیف
 • آقایان
 • خانم‌ها
استخر چهار فصل رو باز سهیل تهران - فروش بلیت پول تیکت

استخر روباز سهیل (چهارفصل) تهران

تهران، شهرک اکباتان

شروع قیمت از ۱۷۰,۰۰۰ تومان

۱۶٪ تخفیف
 • آقایان
استخر زمزم تهران

استخر روباز زمزم تهران

تهران، اتوبان شهید بابایی

شروع قیمت از ۲۷۰,۰۰۰ تومان

۱۰٪ تخفیف
 • آقایان
 • خانم‌ها
استخر قهرمانی ارمغان - خرید بلیت استخر ارمغان

استخر ارمغان مشهد

مشهد، بلوار فردوسی
 • آقایان
 • خانم‌ها
استخر روباز پارک ملت - استخر روباز در مشهد

استخر روباز پارک ملت مشهد

مشهد، بلوار وکیل آباد
 • آقایان
فضای کلی مجموعه آبی آزادگان تهران - پول تیکت

پارک آبی آزادگان

تهران، بزرگراه بسیج
 • آقایان
موردی یافت نشد.

لیست استخرها روباز با تخفیف ویژه خرید بلیط

استخرهای روباز پیش از اینکه نامی بگیرند وجود داشته‌اند. آب‌تنی اجدادمان در رودخانه‌ها، نوعی استخر روباز طبیعی محسوب می‌شده است. از اینجا بود که برای تجربه شهری این لذت فوق‌العاده، استخرهای روباز به وجود آمدند. در واقع بعد از خرید بلیط استخرهای روباز و پا گذاشتن به آن‌‌ها، اولین وزش نسیم را که روی پوست خود احساس کنید، می‌فهمید که با استخری متفاوت رو‌به‌رو هستید. این لذت وقتی دوچندان می‌شود که زیر نور آفتاب آب‌تنی کنید یا یک حمام آفتاب جانانه بگیرید.

 

استخرهای روباز در فصل‌های گرم

نام استخر روباز که می‌آید، ناخودآگاه به یاد تابستان می‌افتیم. برای خنک شدن و رهایی از گرمای هوا، شنا بهترین راه است. یکی از محبوب‌ترین تفریحات استخرهای روباز، حمام آفتاب است. به همین خاطر این استخرها تخت‌هایی تعبیه کرده‌اند که روی آن‌ها دراز بکشید و خورشید را نوش جان کنید. البته آفتاب گرفتن هم قوانین خودش را دارد. از آنجایی که برای آفتاب‌سوخته نشدن باید از روغن آفتاب استفاده کرد، درست نیست که با بدن چرب وارد استخر روباز شوید. زیرا حتی در صورتی که دوش هم بگیرید، چربی بدن شما به صورت کامل از بین نخواهد رفت. پس اگر قصد آب‌تنی دارید، اول شنا کنید و بعد سراغ حمام آفتاب بروید. 

علاوه بر این استخرهای روباز فقط مخصوص روز نیستند و در شب نیز می‌توانید از آن‌‌ها استفاده کنید. کمی شنا کنید، ماساژ بگیرید، شامتان را میل کنید و برای خوابی راحت و آسوده آماده شوید. 

 

استخر‌های روباز در فصل‌های سرد

اگر فکر می‌کنید که استخرهای روباز تنها محدود به فصل‌های گرم سال می‌شوند، اشتباه می‌کنید. لذت آب‌تنی در فصل‌های سرد دوچندان است. در این فصل‌ها، دمای آب استخر بالاتر می‌‌رود و گرم‌تر می‌شود و همچنین در برخی مجموعه‌ها، اطراف محوطه استخر نیز دارای سیستم‌های گرمایشی است تا سردتان نشود. حالا تصور کنید که در یک روز برفی یا بارانی، در آب گرم یک استخر شنا می‌کنید و بعد از آب‌تنی، یک لیوان چای گرم میل می‌کنید؛ واقعاً فوق‌العاده است. علاوه بر این، برخی از استخرهای روباز، دارای جکوزی آب گرم روباز نیز هستند که امتحان آن در فصل سرما بسیار هیجان‌انگیز است. 

 

استخرهای روباز ایران

به دلیل استقبال زیاد از این مجموعه‌ها، استخرهای روباز در شهرهای بسیاری جا گرفته‌اند و فقط با استخرهای روباز تهران رو‌به‌رو نیستیم. 

تهران دارای استخرهای روباز بسیاری است که هر کدام در منطقه‌ای از این شهر بزرگ جای گرفته‌اند. این استخرها در چند دسته کلی جا می‌گیرند: استخرهای روبازی که فقط و فقط برای بانوان تهیه شده‌اند، استخرهای روباز آقایان، استخرهای روباز قهرمانی (دارای دایو شیرجه که قسمت کم‌عمق ندارند و فقط افراد حرفه‌ای می‌توانند از آن استفاده کنند)، محوطه کودکان در استخرهای روباز. البته نباید از خاطر برد که در اکثر استخرهای روباز شهر تهران، خدمات زیاد دیگری ارائه می‌شود از ورزش صبحگاهی در آب و صبحانه رایگان گرفته تا ماساژ و حمام ترکی. 

علاوه بر این استخرهای روباز کرج را نیز نباید از خاطر برد؛ استخرهای مدرن و لوکسی که برای بانوان و آقایان سانس‌‌های جداگانه دارد. این استخرها امکانات ماساژ و حمام سنتی را نیز در خود جای داده‌اند. استخرهای روباز اصفهان و مشهد نیز از امکانات ویژه‌ای برخوردارند. 

 

امکانات استخرهای روباز

علاوه بر استخر روباز که در دو بخش عمیق و کم‌عمق وجود دارد، این نوع استخرها امکانات دیگری نیز دارند:

حمام آفتاب: آفتاب گرفتن فواید بسیار زیادی دارد و برای جبران کمبود ویتامین D بسیار مفید است. برخی از افراد نیز برای برنزه شدن پوستشان حمام آفتاب می‌گیرند. به همین خاطر یکی از پرطرفدارترین بخش‌های استخرهای روباز، حمام آفتاب یا همان تراس آفتاب است. در برخی مجموعه‌ها، باید از قبل، تخت حمام خود را رزرو و هزینه جداگانه‌ای پرداخت کنید؛ البته در صورتی که زیرانداز داشته باشید، می‌توانید به صورت رایگان آفتاب بگیرید. یادتان نرود که روغن آفتاب و کرم ضدآفتاب به همراه داشته باشید و برای برنزه شدن از اسپری آب غافل نشوید. 

ماساژ: ماساژ ریلکسی بهترین راه برای کاهش خستگی است. البته ماساژهای درمانی برای رفع درد و گرفتگی عضلات نیز به کار می‌رود. در استخرهای آبی، ماساژورهای کاربلد و حرفه‌ای وجود دارند که با پرداخت هزینه‌ای جداگانه می‌توانید ماساژ بگیرید. البته پیش از رفتن، با تلفن استخر تماس بگیرید و برای خود وقت ماساژ رزرو کنید. 

حمام سنتی و ترکی: در حمام سنتی، دلاکی حرفه‌ای شما را مشت‌ومال می‌دهد و لذت واقعی ماساژ سنتی را تجربه خواهید کرد. حمام‌ ترکی از فوم کف برای ماساژ استفاده می‌کند. در برخی مجموعه‌ها، معماری خاص و سنتی‌ای برای این نوع حمام‌ها در نظر گرفته شده است که احساس آرامش بیشتری خواهید گرفت. 

استخر کودکان، جکوزی، سونا، خدمات آرایشی و بهداشتی، بوفه و کافی‌شاپ، ساحل ماسه‌ای، ورزش صبحگاهی، تخته پرش، ساحل سنگی و... از امکاناتی است که برخی از استخرهای روباز آن‌ها را در خود جای داده‌اند و می‌توانید از توضیحات هر استخر، از وجودشان باخبر شوید. بهداشت استخرهای روباز

به دلیل روباز بودن این استخرها، مسئله بهداشت و رعایت پروتکل‌های بهداشتی کمی پررنگ‌تر می‌شود. پس نکات زیر را به خاطر داشته باشید:

 1. پیش از ورود به استخر، حتماً دوش بگیرید تا هرگونه آلودگی را از بین ببرید.
 2. اگر می‌خواهید از هر دو استخر روباز و تراس آفتاب استفاده کنید، حتماً پیش از گفتن آفتاب از استخر استفاده کنید. دقت کنید که استفاده از استخر بعد از حمام افتاب ممنوع است. زیرا بدن شما چرب است و ممکن است باعث بیماری‌های پوستی و عفونت خود و دیگران شوید. 
 3. پیش از دراز کشیدن روی تخت‌های آفتاب، حتماً زیرانداز شخصی خود را پهن کنید.
 4. حتماً از کلاه شنا استفاده کنید.خرید بلیط استخرهای روباز

وب‌سایت و اپلیکیشن پول تیکت، لیست استخرهای روباز کل کشور را در اختیار شما قرار داده است. امتیازها را بررسی کنید، توضیحات و امکانات را بخوانید، نظرات دیگران را ببینید و در نهایت خریدتان را انجام دهید. تمامی بلیط این استخرها با تخفیف ویژه و ارزان‌تر از گیشه به فروش می‌رسند. بعد از خرید، در صورتی که از خرید خود پشیمان شدید، می‌توانید به صورت کاملاً آنلاین بلیط خود را مرجوع کنید. 

logo