فیلتر های اعمال شده
نمایش همهاز ساعت تا


از تا تومانطول از تا متر
عرض از تا متر
عمق از تا متر
خرید بلیط استخرهای کرج

استخرهای کرج از لحاظ امکانات وکیفیت دست‌کمی از استخرهای تهران ندارند و حتی گاهی قوی‌تر هم عمل می‌کنند. استخرهای لوکس و مدرنی که با تخفیف‌های ویژه، تمام افراد می‌توانند آن‌ها را خریداری کنند. اگر ساکن کرج هستید، برای لذت بردن از تفریحات آبی لازم نیست جای دیگری بروید؛ زیرا در اطرافتان استخرهای کوچک و بزرگ زیادی وجود دارد. استخرها را می‌توان به چند دسته کلی پارک آبی، استخر سرپوشیده و استخر روباز جا داد. البته استخر کودکان ممکن است در هر کدام از این نوع استخرها وجود داشته باشد. به دنبال راهی ساده برای رزرو استخر هستید؟ پول تیکت همراه شماست.

 

بلیط پارک‌های آبی کرج

پارک‌های آبی یکی از هیجان‌انگیزترین تفریحات آبی محسوب می‌شوند. استان البرز پارک‌های آبی متعددی دارد که هر کدام به نوبه خود مهیج و با امکانات خاص هستند. پارک‌های آبی دارای سرسره‌های متنوع و گونانی هستند که در کنار آرامش استخر جا گرفته‌اند. البته پارک آبی به سرسره محدود نمی‌شود و تفریحاتی چون رودخانه و استخر موج را در نیز خود جای می‌دهد. در واقع بزرگ‌ترین پارک‌های آبی تهران نیز در نزدیکی کرج جا گرفته‌اند. در لیست بالا می‌توانید لیست پارک‌های آبی کرج را ببینید و بلیطشان را خریداری کنید. این پارک‌های آبی در مناطق مختلف شهر جای گرفته‌اند. 

بلیط استخرهای روباز کرج

استخرهای روباز یا پارکهای آبی در تمامی فصل‌های سال طرفداران خود را دارند. بی‌شک شماری از پیشرفته‌ترین استخرهای روباز چهارفصل در کرج واقع‌ شده‌اند. استخرهای چهارفصل درفصل‌های سرد سال نیز قابل‌استفاده‌اند و دمای آب خود را به گونه‌ای تنظیم می‌کنند که فرد احساس سرما نکند. علاوه بر این، حمام آفتاب در فصل تابستان بسیار پرطرفدار می‌شود. این استخرها تخت‌هایی برای آفتاب گرفتن تعبیه کرده‌اند که می‌توانید در فصل تابستان از نعمت آفتاب استفاده کنید و برنزه شوید. در ضمن، برخی از استخرهای روباز دارای حمام سنتی و ترکی نیز هستند.  در ضمن تمامی استخرهای روباز برای بانوان نیز بلیط‌فروشی دارند. چه به دنبال استخر سرپوشیده باشید، چه روباز، استخر چهارفصل (روباز) و سرپوشیده پدیده کرج نیازهای شما را در مورد انواع استخرها رفع می‌کند.

 

استخرهای سرپوشیده کرج

گاهی استخرهای سرپوشیده، تنها به استخر محدود نمی‌شوند و شامل ماساژ، حمام سنتی، حمام ترکی، فوتبال صابونی و... می‌شود. قیمت بلیط این نوع استخرها اقتصادی بوده و مناسب تمامی اقشار جامعه است. بسیاری از افراد برای آب‌درمانی به استخرهای سرپوشیده می‌آیند. محبوبیت آب‌درمانی به قدری بوده است که امروزه اکثر استخرها قسمتی از محوطه را برای پیاده‌روی و ورزش در آب اختصاص داده‌اند یا به صورت جدا استخری برای این منظور تهیه کرده‌اند. همچنین کلاس‌های آب‌درمانی بسیاری نیز در استخرهای سرپوشیده برگزار می‌شود. برای استفاده از این خدمات می‌توانید بلیت پارک آبی کرج نیز تهیه کنید.

خرید بلیط استخرهای کرج

اگر قصد خرید بلیط استخرهای کرج را دارید، وبسایت پول تیکت همه‌چیز را برای شما فراهم کرده است. کافی است امتیاز و نظرات استخرهای گوناگون را با هم مقایسه کنید، توضیحات و امکانات هر استخر را بخوانید، عکس‌های آن را ببینید و دست به خرید بزنید. البته این خرید بدون تخفیف نیست و شما می‌توانید با پرداخت بهایی کمتر از گیشه، بلیط بهترین استخرهای کرج را خریداری کنید. بعد از پرداخت، کدی برای شما ارسال می‌شود که با نشان دادن آن می‌توانید از امکانات استخر استفاده کنید. در ضمن، هر زمان که دوست داشتید، می‌توانید بلیط استخر را به صورت کاملاً آنلاین مرجوع کنید.

علاوه بر کرج، خرید بلیط استخر های شاهین دژ در وب سایت پول تیکت به آسانی انجام می‌شود.

چگونه بلیط استخرهای کرج را با تخفیف بخرم؟

در پول تیکت تمامی بلیط‌ها با تخفیف به فروش می‌رسند. پس از خرید بلیط و دریافت کد، تنها کافی است کد را به مسئول استخر مربوطه نشان دهید.


چطور می‌توانم بلیط استخرهای کرج را رزرو کنم؟

ابتدا در پول تیکت، استخر مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس طبق سانس‌های اعلام‌شده، نسبت به خرید آنلاین آن اقدام نمایید.


آیا بلیط استخرهای کرج در پول تیکت ارزان‌تر از گیشه است؟

بله. تمامی بلیط‌های ارائه‌شده در پول‌تیکت با تخفیف ویژه و ارزان‌تر از گیشه به فروش می‌رسند.


آیا می‌توانم بلیطم را مرجوع کنم؟

بله. شما می‌توانید تا انقضای بلیط دریافتی‌تان، هر زمان که خواستید به صورت آنلاین بلیط خود را مرجوع کنید.


از کجا می‌تواتم عکس، آدرس، امکانات و قیمت بلیت تمام استخرهای کرج را ببینم؟

شما می‌توانید در وب‌سایت پول تیکت، لیست کامل استخرهای کرج را به همراه تخفیف ویژه ببینید.