معرفی کامل سرزمین موج های خروشان مشهد/ بزرگترین پارک آبی سرپوشیده جهان + تصاویر

تعداد بازید : 240 نفر تاریخ انتشار : ۲۷ - ۱۲ - ۱۳۹۶

سرزمین موج های خروشان مشهد

اگر به دنبال اطلاعات کاملی در مورد سرزمین موج های خروشان مشهد، بزرگترین پارک آبی سرپوشیده جهان هستید و می خواهید با تمام امکانات فوق العاده آن آشنا شوید، تصاویر مجازی این پارک آبی را ببنید و به آدرس، نحوه دسترسی و خرید بلیت، سانس ها و قیمت بلیت، همه ی ویژگی ها و مشخصات آن دست پیدا کنید، این مطلب را از دست ندهید.

به گزارش پول تیکت؛ سرزمین موج های خروشان مشهد جدیدترین پارک آبی استان خراسان رضوی است که به گفته مسئولان آن بزرگ ترین مجموعه آبی سرپوشیده جهان می باشد و از حیث مساحت در جهان نمونه ندارد. موج های خروشان در مساحتی بالغ بر ۶۰٫۰۰۰ متر مربع در یکی از بهترین و استراتژیک ترین مراکز تفریحی و گردشگری ایران واقع در مشهد – کیلومتر ۲ جاده شاندیز قرار گرفته و به عنوان یکی از اصلی ترین جاذبه های گردشگری مشهد شناخته می شود. این پارک آبی که خرداد ماه سال ۱۳۹۴ در مشهد افتتاح شد، با توجه به وسعت بسیار بزرگ و مکانات جدید و هیجان انگیزی که برای مراجعه کنندگان خود تدارک دیده بود، خیلی زود نام خود را بر سر زبان ها انداخت.

یکی از مزیت های اصلی سرزمین موج های خروشان مشهد در این است که توانایی پذیرایی همزمان از بانوان و آقایان گرامی را داراست و خانواده ها می توانند به طور همزمان و در دو بخش مجزای خانم ها و آقایان از امکانات فوق العاده آن استفاده کرد و یک روز پرهیجان و مفرح را تجربه کنند.

عکس فضای بیرون سرزمین موج های خروشان
پارک آبی سرزمین موج های خروشان مشهد

نگاهی کلی به امکانات پارک آبی سرزمین موج های خروشان مشهد:

در حال حاضر بیش از ۶۳ سرسره مدرن و هیجان انگیز با به روزترین نقشه ها و طرح های جهانی در مجموعه سرزمین موج های خروشان مشهد نصب می باشد. ۱۱٫۰۰۰ کمد تک آماده تجربه لذت روزی فراموش نشدنی را برای آقایان و ۷٫۰۰۰ کمد تک مجزا آماده پذیرایی از بانوان گرامی بصورت همزمان می باشد.

ارتفاع سقف هر کدام از پارک های آبی آقایان و بانوان ۴۰ متر بوده و هر کدام از پارک ها دارای سرسره های سقوط آزاد و سرعتی متعددی می باشند که شما می توانید برای اولین بار در ایران تجربه ی هیجان و سقوطی متفاوت از ارتفاعی منحصربفرد را داشته باشید.

همچنین بازی بسیار مهیج زیپ لاین به عنوان اولین زیپ لاین سرپوشیده در جهان، لیزرتگ (جنگ لیزری)، فیش اسپا (دکتر ماهی) و سالن بسیار لوکس و مجهز ایروبیک بانوان از جاذبه های بی همتای این مجموعه عظیم می باشد.

بخش مردان سرزمین موج های خروشان
پارک آبی مردان سرزمین موج های خروشان مشهد

امکانات پارک آبی آقایان سرزمین موج های خروشان مشهد در یک نگاه:

پارک آقایان سرزمین موج های خروشان مشهد دارای گنجایشی بالغ بر ۱۱٫۰۰۰ نفر بصورت همزمان و در مساحتی در حدود ۳۰٫۰۰۰ متر مربع بنا گردیده است.

این پارک دارای بیش از ۳۰ سرسره بسیار مهیج و منحصر بفرد از یکی از معتبرترین شرکت های دنیا (Polin) بوده که از نظر تنوع، هیجان و وحشت نمونه ای کم نظیر در میان بسیاری از پارک های آبی دنیا می باشد.

سقوط آزاد ۲۳ متری این پارک در نوع خود در دنیا بی نظیر بوده و توانسته توجه بسیاری از مشتاقان هیجان را بخود جلب نماید.

سایر امکانات این پارک آبی مشهد به شرح زیر است:

– طولانی ترین رودخانه موج در ایران
– بزرگ ترین دریاچه متلاطم در خاور میانه
استخر
– سونای خشک و بخار
– طولانی ترین و مهیج ترین زیپ لاین سرپوشیده در جهان
– بزرگ ترین سالن فیش اسپا (دکتر ماهی) در خاور میانه
– بازی جذاب و مهیج لیزرتگ (پینت بال لیزری)
– سالن ماساژ پیشرفته
– غار نمک
– ترامپولین
– رستوران
– کافی شاپ
– جویس شاپ
– پارک کودک

پارک آبی بانوان سرزمین موج های خروشان مشهد
پارک آبی بانوان سرزمین موج های خروشان مشهد

امکانات پارک آبی بانوان سرزمین موج های خروشان مشهد در یک نگاه:

پارک بانوان سرزمین موج های خروشان مشهد دارای گنجایشی بالغ بر ۷٫۰۰۰ نفر بصورت همزمان و در مساحتی در حدود ۲۸٫۰۰۰ متر مربع بنا گردیده است.

این پارک دارای بیش از ۲۵ سرسره بسیار مهیج و منحصر بفرد بوده که همه روزه پذیرای مهمانان گرامی می باشد.

سایر امکانات این پارک آبی مشهد به شرح زیر است:

– رودخانه موج
– دریاچه متلاطم
– استخر
– سونای خشک و بخار
– طولانی ترین و مهیج ترین زیپ لاین سرپوشیده در جهان
– بزرگ ترین سالن فیش اسپا (دکتر ماهی) در خاور میانه
– سالن فوق لوکس و بسیار مجهز ایروبیک
– سالن ماساژ پیشرفته
– غار نمک
– ترامپولین
– رستوران
– کافی شاپ
– جویس شاپ
– پارک کودک

بازی های سرزمین موج های خروشان مشهد
بازی های سرزمین موج های خروشان مشهد

نگاهی به جذاب ترین و هیجان انگیزترین بازی های سرزمین موج های خروشان مشهد:

سرزمین موجهای خروشان در راستای ساختن روزی خاطره انگیز برای مهمانان گرامی بازی های فوق العاده جذاب و هیجان انگیزی را در هر دو پارک آقایان و بانوان فراهم آورده است.

رویایی ترین بازی های این پارک آبی مشهد به شرح ذیل می باشد:

طولانی ترین و مهیج ترین زیپ لاین سرپوشیده در جهان
بزرگ ترین سالن فیش اسپا (دکتر ماهی) در خاور میانه
بازی جذاب و مهیج لیزرتگ (پینت بال لیزری)
سالن فوق لوکس و بسیار مجهز ایروبیک

زیپ لاین سرزمین موج های خروشان مشهد
زیپ لاین سرزمین موج های خروشان مشهد

زیپ لاین (zip line) لذت پروازی بی نظیر بر فراز موجهای خروشان:

زیپ لاین آقایان سرزمین موجهای خروشان، طولانی ترین و مرتفع ترین زیپ لاین سرپوشیده در جهان بوده که از این حیث دارای رکوردی بی سابقه و تکرار نشدنی می باشد. طول مسیر زیپ لاین آقایان ۱۱۰ متر، ارتفاع نقطه شروع ۳۴ متر، ارتفاع نقطه پایان ۲۵ متر و نهایت سرعت باورنکردنی کاربر ۶۲٫۱ کیلومتر بر ساعت می باشد. (این زیپ لاین مرتفع ترین زیپ لاین سرپوشیده در جهان است)

طول مسیر زیپ لاین بانوان سرزمین موج های خروشان ۱۴۰ متر، ارتفاع نقطه شروع ۲۷ متر، ارتفاع نقطه پایان ۱۴ متر و نهایت سرعت باورنکردنی کاربر ۵۳٫۷ کیلومتر بر ساعت می باشد. (این زیپ لاین نیز دیگر طولانی ترین زیپ لاین سرپوشیده در جهان است)

زیپ لاین ها همه روزه از ۲ ساعت بعد از شروع بکار مجموعه تا یک ساعت قبل از پایان کار مجموعه آماده خلق تجربه ای تکرار نشدنی برای میهمانان است.

فیش اسپا سرزمین موج های خروشان مشهد
فیش اسپا سرزمین موج های خروشان مشهد

فیش اسپا؛ آرامشی مثال زدنی با فیش اسپا (دکتر ماهی)

سالن فیش اسپای سرزمین موجهای خروشان، بزرگ ترین سالن فیش اسپای خاورمیانه می باشد.

سالن فیش اسپای آقایان سرزمین موج های خروشان دارای ۱۲ یونیت دکتر ماهی، ۳ دستگاه یونولیز (سم زدایی بدن) و ۲ عدد وان تمام بدن آب معدنی طبیعی از ۱۱ چشمه معدنی کشور عزیزمان ایران با خواص درمانی خارق العاده است.

سالن فیش اسپای بانوان سرزمین موج های خروشان نیز دارای ۱۲ یونیت دکتر ماهی، ۳ دستگاه یونولیز (سم زدایی بدن) و یک یونیت مخصوص سر و صورت است. کلیه ماهی های استفاده شده در این مجموعه از نوع گاراروفای اندونزیایی بوده و پس از ۲۴ ساعت فعالیت، ۲۴ ساعت قرنطینه می شوند. همچنین واحد بهداشت مجموعه بصورت مداوم انواع تست های سلامت از آب آکواریوم ها و ماهی های استفاده شده را به عمل می آورد. یک بار استفاده از فیش اسپا سبب خوابی راحت، از بین رفتن سلول های مرده پا، رفع خستگی ها و استرس های روزانه می شود.

فیش اسپا (دکتر ماهی) همه روزه از ۲ ساعت بعد از شروع بکار مجموعه تا یک ساعت قبل از پایان کار مجموعه آماده میزبانی از شما مهمانان گرامی می باشد.

پینت بال سرزمین موج های خروشان مشهد
پینت بال سرزمین موج های خروشان مشهد

لیزرتگ (پینت بال لیزری) تجربه جنگ واقعی با ؛ لیزرتگ (پینت بال لیزری):

سایت لیزرتگ سرزمین موجهای خروشان یکی از زیباترین، مدرن ترین و مجهزترین سالن های لیزرتگ در ایران می باشد. پلن فوق العاده این سایت دارای مارپیچی به طول بیش از ۹۸۳ متر بوده که فضایی بسیار هیجان انگیز را برای مهمانان گرامی فراهم آورده است. استفاده از انواع اسلحه های لیزری، انواع بمب ها، نارنجک های دستی، بیسیم، مین های ضد نفر تجربه جنگی واقعی را برای شما به ارمغان می آورد. این بازی مخصوص افراد ۶ تا ۶۰ سال بوده و در قالب دو تیم سبز و قرمز انجام می شود.

لیزرتگ (پینت بال لیزری) همه روزه از ۲ ساعت بعد از شروع بکار مجموعه تا ۱یک ساعت قبل از پایان کار مجموعه آماده میزبانی از شما مهمانان گرامی می باشد.

ایروبیک؛ سالن رویایی و مجلل ایروبیک تجربه ای خاطر انگیز مخصوص بانوان:

سالن رویایی و مجلل ایروبیک موجهای خروشان دارای نورپردازی رویایی و دیزاین بسیار مدرن و شیک بوده که لحظاتی بسیار شاد و مفرح را برای شما بانوان گرامی به ارمغان خواهد آورد. در سالن ایروبیک ، انواع حرکات تک نفره و گروهی و همچنین حرکات مهیج با دستگاه های بازی انجام و در ازای تلاش شما، جوایز ارزنده ای به برندگان اهدا خواهد شد.

سالن ایروبیک همه روزه از ۲ ساعت بعد از شروع بکار مجموعه تا ۱ ساعت قبل از پایان کار مجموعه آماده میزبانی از شما مهمانان گرامی می باشد.

رستوران سرزمین موج های خروشان مشهد
رستوران سرزمین موج های خروشان مشهد

امکانات جانبی کامل و فوق العاده سرزمین موج های خروشان مشهد برای مراجعه کنندگان خود به شرح زیر است:

سرزمین موجهای خروشان در راستای ساختن روزی خاطره انگیز برای مهمانان عزیز امکانات متنوعی را در هر دو پارک آقایان و بانوان فراهم آورده است.

پارکینگ:

پارکینگ سرزمین موجهای خروشان در زمینی به مساحت ۲۰٫۰۰۰ متر مربع در ضلع غربی مجموعه واقع شده و دارای بیش از ۲٫۰۰۰ لاین جهت پارک همزمان ۲٫۰۰۰ خودرو سواری می باشد. پارکینگ همه روزه از ساعت ۸ صبح الی ۲۳ آماده میزبانی از شما مهمانان گرامی می باشد.

کارواش:

 سرزمین موجهای خروشان همچنین اقدام به راه اندازی کارواش در ضلع انتهایی پارکینگ نموده است. کارواش موجهای خروشان حافظ امنیت خودرو و لوازم شما بوده و بهترین خدمات شستشو را اراده می نماید. در حال حاضر کارواش موجهای خروشان ظرفیت پذیرش همزمان ۲۰ خودروی سواری را دارا بوده و همه روزه از ساعت ۱۰ صبح الی ۲۱ آماده ارائه خدمات می باشد.

رستوران:

سرزمین موجهای خروشان دارای دو رستوران مجزا در دو پارک آقایان و بانوان بوده که با ارائه منوی متنوع فست فود در فضایی به مساحت بیش از ۴٫۰۰۰ متر مربع با غذاهایی با بهترین کیفیت طبخ و مواد اولیه آماده خدمت رسانی به مراجعه کننندگان خود می باشد. واحد بهداشت مستقر در مجموعه بطور مداوم در حال کنترل کیفیت و بهداشت رستوران بوده و سعی در ارائه خدماتی در خور نام بزرگ موجهای خروشان دارد. این واحد همه روزه از ساعت ۱۱ صبح الی ۲۱ آماده ارائه خدمات می باشد.

کافی شاپ:

سرزمین موجهای خروشان دارای دو کافی شاپ مجزا در دو پارک آقایان و بانوان بوده که با ارائه منوی متنوع انواع نوشیدنی های گرم و سرد و انواع دسر با بهترین کیفیت و مواد اولیه آماده خدمت رسانی به شما گرامیان می باشد. واحد بهداشت مستقر در مجموعه بطور مداوم در حال کنترل کیفیت و بهداشت کافی شاپ بوده و سعی در ارائه خدماتی در خور نام بزرگ موجهای خروشان دارد. این واحد همه روزه از ساعت ۱۱ صبح الی ۲۱ آماده ارائه خدمات می باشد.

مرکز خرید سرزمین موج های خروشان مشهد
مرکز خرید سرزمین موج های خروشان مشهد

مرکز خرید:

مرکز خرید سرزمین موجهای خروشان یکی از بزرگ ترین مراکز خرید در سطح شهر مشهد بوده و دارای بیش از ۲۵۰ واحد تجاری در دو طبقه می باشد. کلیه واحدهای تجاری طبقه همکف سالن اصلی فعال می باشند. این واحد همه روزه از ساعت ۹ صبح الی ۲۲ آماده ارائه خدمات زیر می باشد.

بانک
دستگاه های ATM
فروشگاه های لباس
رستوران
فست فود
آبمیوه فروشی
سوپر مارکت
و کافی شاپ رویایی مستر کافی (آقای قهوه)

سانس های سرزمین موج های خروشان به شرح زیر است :

آقایان شنبه تا سه شنبه ۹ الی ۲۱ (تمام وقت)

آقایان چهار شنبه تا جمعه ۹ الی ۲۱ (تمام وقت)

آقایان شنبه تا سه شنبه ۱۵ الی ۲۱ (نیمه وقت)

 آقایان چهار شنبه تا جمعه ۱۵ الی ۲۱ (نیمه وقت)

بانوان شنبه تا سه شنبه ۹ الی ۲۱ (تمام وقت)

بانوان چهار شنبه تا جمعه ۹ الی ۲۱ (تمام وقت)

بانوان شنبه تا سه شنبه ۱۵ الی ۲۱ (نیمه وقت)

 بانوان چهارشنبه تا جمعه ۱۵ الی ۲۱ (نیمه وقت)

بانوان باردار و یا دارای عذر شرعی از خرید بلیط و مراجعه به مجموعه خودداری فرمایند.

منظور از خردسال :کودکان ۴ تا ۸ سال و قد متوسط بین ۹۰ تا ۱۲۰ سانتیمتر میباشد.

نکته: در هر تاریخی می توانید برای اطلاع از آخرین تغییرات سانس به صفحه خرید این پارک آبی در سایت پول تیکت مراجعه نمایید و به صورت دقیق و آنلاین از آخرین تغییرات مطلع شوید.

 

سرزمین موج های خروشان مشهد
سرزمین موج های خروشان مشهد

نحوه خرید بلیط سرزمین موج های خروشان مشهد:

جهت خرید بلیت سرزمین موج های خروشان مشهد علاوه بر مراجعه حضوری می توانید با استفاده از وب سایت یا اپلیکیشن پول تیکت به سادگی و صرفا با چند کلیک اقدام به خرید اینترنتی بلیط سرزمین موج های خروشان مشهد با تخفیف ویژه پول تیکت نمایید. بلیت های اینترنتی پول تیکت نیاز به چاپ شدن ندارند و تنها ارائه کد رزرو که از طریق پیامک برای شما ارسال می شود به مسئولان مجموعه کفایت می کند.

قیمت بلیت سرزمین موج های خروشان مشهد هم اکنون در گیشه ۳۰ هزار تومان می باشد که می توانید با خرید اینترنتی از سایت پول تیکت ۳۰ درصد تخفیف گرفته و بلیت مجموعه را با مبلغ ۲۱ هزار تومان تهیه نمایید.

ذکر این نکته ضروری است که برای اطلاع از آخرین تغییرات سانس، قیمت بلیط و تخفیف بلیط سرزمین موج های خروشان مشهد نیز می توانید به صفحه خرید این پارک آبی در سایت پول تیکت مراجعه نمایید و به صورت دقیق و آنلاین از آخرین تغییرات مطلع شوید.

 


Notice: پوسته بدون comments.php is deprecated since version 3.0.0 with no alternative available. لطفاً یک قالب comments.php در پوسته‌ی خود قرار دهید. in /home/poolmagnait/pticket/public_html/blog/wp-includes/functions.php on line 3984

4 پاسخ به “معرفی کامل سرزمین موج های خروشان مشهد/ بزرگترین پارک آبی سرپوشیده جهان + تصاویر”

  1. مطلب کاملا اشتباه و افتضاحه و فکر کنم بدترین مطلب سایت همین بوده چون سرزمین موج های خروشان رتبه آخر بزرگترین پارک آبی جهانم نداره چه برسه ب اول

  2. واقعا من هیچ وقت این قدر بهم اهانت نشده بود که تو این مجموعه شد برخورد پرسنل افتضاحه و امکانات هم خوب نیست چینش کمدها خیلی تو در تو و کسی هم راهنمایی نمی کنه نظافت دوش ها در حد صفره توی محوطه ی پارک هم نظافت انجام نمیشه حتی آب داخل استخر ها هم کدر و کثیفه مسئولین غریق نجات مدام سوت می زنند مسئولین سرسره ها هیچ توضیحی نمی دن از هر لحاظ این پارک مشکل داره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =